Asystent/ka Project Managera w branży OZE

Jesteśmy jednym z czołowych polskich deweloperów działających na rynku odnawialnych źródeł energii (OZE) i obecnie poszukujemy ambitnej osoby. Jeśli chcesz rozwijać się w dynamicznej i przyszłościowej branży, to ogłoszenie jest dla Ciebie!

- Do negocjacji

Umowa zlecenie / Umowa o pracę / B2B

Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Project Managera w codziennych zadaniach związanych z realizacją
    projektów w branży OZE
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów oraz analiz w Excelu
  • Organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołem projektowym i administracją w celu koordynacji prac
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych oraz sporządzanie notatek i
    podsumowań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft O2ice (w szczególności Excel i Word)
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i predyspozycje do pracy na komputerze
  • Umiejętność pracy z danymi, tabelami, raportami
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procedur administracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z doświadczonym zespołem w jednym z największych
    deweloperów OZE w Polsce
  • Szansę na rozwój zawodowy i zdobycie cennego doświadczenia w prężnie
    rozwijającej się branży
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki współpracy
  • Benefity pracownicze

Jeśli jesteś osobą otwartą na rozwój, zainteresowaną przyszłościową branżą
odnawialnych źródeł energii i chcesz uczyć się od najlepszych – dołącz do naszego
zespołu!

pad-res-logo

PAD RES DEVELOPMENT Sp. z.o.o

NIP: 5272967552

location-icon

Al. Jana Pawła II 19, 10 piętro

00-854 Warszawa

contact-icon

kontakt@pad-res.pl

PAD RES tworzymy razem z:

20latplwue logogriffin logokajima logo